Založiť novú webovú stránku alebo e-shopChcem nový web
aktualizované: 08.01.2010 17:28:05 

Fotografie‚ online TV‚ optické klamy

30. november 2008
Nové, lepšie štatistiky!
Vďaka zlepšovaniu služieb zo strany websnadna mám k dispozícií nove štatistiky v ktorých sa dá zistiť všetko od návštevnosti jednotlivých sekcií, až po podrobné údaje o návštěvníkoch v určenom časovom období (napr. zobrazené sekcie, strávený čas, odkiaľ přišli apod.)
1. september 2008
1. júl 2008
Stiahnite si vylepšenú tému LavLiz do mobilu!
Stiahnite si teraz novú tému, verziu 1.1 pre rozlíšenie 240x320 a verziu 1.2 pre rozlíšenie 176x220. Táto téma dá vašemu displeju a mobilu nový vzhľad. Téma LavLiz je zdarma a je voľne šíriteľná v mobiloch Sony Ericson. Téma je vytvorená pre mobilné telefóny Sony Ericsson s rozlíšením 176x220 a 240x320.
Ukážka témy LavLiz_theme1.2
14. jún 2008
Stiahnite si tému LavLiz do mobilu!
Stiahnite si tému LavLiz do mobilu a vaš mobil touto témou dostane nový vzhľad. Téma sa bude stále zlepšovať a vy si na webe LavLiz budete môcť stále tému LavLiz do mobilu aktualizovať. Téma je vytvorená pre mobilné telefóny Sony Ericsson. Max. rozlišenie 176x220 
Stiahnuť si ju môžete tu!     DOWNLOAD
14. jún 2008
Videá už len od LavLizu!
Dňa 1.9.2008 som sa rozhodol, že na tomto webe budú len tie videá, ktoré som sám urobil, natočil alebo na ktorých som mal nejakú účasť! To znamená, že videá, ktoré budem vkladať na tento web budú len také, ktoré som natáčal, upravoval, spracovaval, strihal alebo sa na nich inak zúčastnil napr. že som na videozáberoch! Týmto krokom sa LavLiz osamostatňuje a naberá vlastný obsah stránky, čo zabezpečí originalitu celého webu! Dúfam, že sa vám na stránke páči a budem rád ak mi aj naďalej budete posielať pripomienky a návrhy na zlepšenie webu.
14. jún 2008
Nová aktualizácia stránky!
Dňa 2.8.2008 bol web LavLiz znova aktualizovaný. Stránka má opäť väčší, rozšírenejší obsah. Najviac su tu nové optické klamy, fotografie, články a vznikl aj nový vzhľad fotogalérie.
Hlasujte za najlepšiu televíziu!
Hlasujte za najlepšiu česku a najlepšiu slovenskú online televíziu. Najlepšia online televízia bude mať vlastnú podsekciu na tejto stránke, kde ju budete môcť sledovať . Ostatné televízie budú umiestnené na stránke lavliz.cz.tl. Stránka lavliz.cz.tl je sesterský stránka stránky LavLiz a pomáha zvyšovať obsah webu LavLiz
14. jún 2008
Ďalšie nové online tetevízie.
Na stránku boli pridané ďalšie nové 2 online televízie. Je to televízia Nova a Prima. Spolu ich je na stránke už cez 13 a ich počet sa stále zvyšuje!
1. máj 2008
Nový grafický typ stránky.
Stránka po tretí krát zmenila svoj grafický vzhľad. Ďalej boli na stránku pridané prvé online televízie: STV a STV2. Pokus z TV vyšiel a teraz je na stránke cez 15 TV.
TOPlist
 Vytvorené službou WebLahko.sk  |  Nahlásiť protiprávny obsah!  |   Mapa stránok